MONIKA WALUK – ZALEWSKA

Monika Waluk Zalewska

MONIKA WALUK – ZALEWSKA

radca prawny

Współpracę z Kancelarią Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek K. Wynimko rozpoczęła w 2012 roku po uzyskaniu tytułu radcy prawnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie aplikacji radcowskiej podczas pracy w kancelariach adwokackich i radcowskich, zajmując się zarówno stałą obsługą przedsiębiorców.

SPECJALIZACJA W PRAWIE CYWILNYM

Specjalizuje się  zarówno w sprawach z zakresu prawa cywilnegoprawa budowlanego, jak również w sprawach z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego, łącznie z prowadzeniem sporów sądowych w tym zakresie. W ramach specjalizacji zajmuje się przede wszystkim stałym doradztwem prawnym podmiotom gospodarczym oraz bieżącą obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego. Zajmuje się również przygotowywaniem i negocjowaniem kontraktów handlowych.

Monika Waluk – Zalewska ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, w 2012 roku ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku na specjalizacji z zakresu postępowania karnego, jednocześnie prowadząc zajęcia ze studentami z zakresu postępowania karnego.

Biegle włada językiem niemieckim.

Menu