Prawo podatkowe Łomża

Jeśli poszukują Państwo porad z zakresu prawa podatkowego w Łomży i okolicach – dobrze Państwo trafili. Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego świadczy bowiem profesjonalne usługi z tego obszaru.

Prawo celne

Oddając wszelkiego typu sprawy natury prawnej w ręce ekspertów, otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnego doradztwa, działania oraz reprezentacji przed organami administracji celnej czy przed sądami. Pracownicy naszej kancelarii, wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenie, czuwają nad właściwym wypełnieniem obowiązków celnych, między innymi nad prowadzeniem dokumentacji dostaw i kupna towarów. Dokładają wszelkich starań, by w Państwa imieniu odebrać należności celne. Wspierają Państwa działaniami prawnymi, kiedy chcą uzyskać Państwo zgodę na stosowanie gospodarczych procedur celnych i uproszczonych. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa działające w handlu międzynarodowym oraz krajowym. Nie zawiodą się Państwo.

Prawo podatkowe w Łomży

By być w czymś naprawdę dobrym, potrzeba poświęcić na to mnóstwo czasu. Dlatego zachęcamy, by przedsiębiorcy skupili się prowadzeniu własnych firm, a sprawy podatkowe oddali w ręce specjalistów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele osób gubi się w zawiłościach prawa podatkowego. My nie. Trzydziestoletnie doświadczenie, nieustannie uaktualniana wiedza oraz pełen profesjonalizm radcy prawnego Marka Krzysztofa Wynimko, który prowadzi kancelarię, są gwarancją powodzenia interesów – Państwa interesów. Mogą Państwo na nas polegać w następujących sprawach:

  • podatek od towarów i usług, podatek od dochodów spółek, podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek lokalny, podatek od czynności cywilnoprawnych, unikanie podwójnego opodatkowania;
  • aktualne regulacje podatkowe;
  • zawiłe kwestie podatkowe;
  • wnioski o interpretacje podatkowe;
  • treść i zastosowanie przepisów prawa podatkowego;
  • podatki od dochodów i obrotów;
  • podatkowe aspekty umów handlowych;
  • optymalizacja podatkowa (analiza transakcji handlowych i kapitałowych, ocena zamierzonych inwestycji);
  • reprezentacja prawna przed sądami, podczas inspekcji skarbowej i podatkowej oraz przed organami podatkowymi.

Usługi prawnicze Łomża

Kontrola skarbowa

Osoby prowadzące przedsiębiorstwa handlowe lub usługowe prędzej czy później znajdą się w sytuacji inspekcji skarbowej. Pracownicy urzędów skarbowych dość często sprawdzają bowiem deklarowany stan podatkowy ze stanem rzeczywistym. Jeśli firma dokładnie wypełnia zobowiązania podatkowe, owego typu kontrole często kończą się wynikiem satysfakcjonującym dla obu stron. Zdarza się jednak, że wnioski urzędników nie wydają się przedsiębiorcom zasadne czy pomyślne. Można wówczas złożyć odwołanie od decyzji skarbowej. Wspieramy Państwa kompleksowo w takich sytuacjach, wypełniamy dokumenty, reprezentujemy Państwa przed odpowiednimi organami, składamy skargi, a w razie takiej potrzeby – kasację do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Dokładamy wszelkich starań, by ostateczny wynik odwołania od decyzji podatkowej był dla Państwa korzystny.

Kompleksowe usługi prawne

Jeżeli poszukują Państwo porad prawnych dotyczących akcyzy na samochód – także możemy Państwa wesprzeć. Rozliczamy podatki akcyzowe, zgłaszamy odpowiednie dokumenty do właściwych organów urzędowych, reprezentujemy Klientów tak, by cały proces rozliczenia przebiegł szybko i sprawnie.

Świadczymy ponadto usługi związane z dokumentacją cen transferowych. Pełnimy podatkową pieczę nad obsługą podmiotów powiązanych i redukcją ryzyka finansowego.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z całego kraju, a w szczególności osoby poszukujące porad z zakresu prawa celnego i prawa podatkowego w Łomży. Jesteśmy partnerem godnym zaufania, na którym można polegać.

Menu