Prawo podatkowe Ostrołęka

Świadczymy porady z zakresu prawa podatkowego w Ostrołęce, Białymstoku, Zambrowie oraz innych miejscowościach. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wielu przedsiębiorców nie odnajduje się w gąszczu przepisów podatkowych. Jeśli i Państwa przerastają kwestie związane z opodatkowaniem, cenami transferowymi czy kontrolami skarbowymi, zapraszamy do naszej kancelarii.

Prawo podatkowe w Ostrołęce

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marka Krzysztofa Wynimko od trzydziestu lat zajmuje się sprawami podatkowymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, otworzyliśmy kolejną filię naszej firmy – w Ostrołęce. Do współpracy zapraszamy nie tylko ostrołęczan, ale i mieszkańców sąsiednich miejscowości, a także przedsiębiorców z całego kraju. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Obejmuje doradztwo podatkowe, opiniowanie regulacji podatkowych i najbardziej zawiłych kwestii podatkowych, wnioskowanie o interpretacje podatkowe, doradztwo dotyczące opodatkowania dochodów i obrotów, a także optymalizacji podatkowych.

Reprezentujemy Klientów w sądach i innych organach podatkowych oraz podczas inspekcji podatkowych czy skarbowych.

By móc odpowiednio zinterpretować panujące przepisy oraz zastosować je w danej sytuacji, trzeba być ekspertem. Zachęcamy zatem przedsiębiorców, by zamiast samodzielnie próbować podjąć właściwą decyzję prawną i trwonić czas, który z powodzeniem mogliby zainwestować w pracę na rzecz własnej firmy, zwrócili się do nas – prawników z długoletnim stażem, dogłębną wiedzą, a jednocześnie lojalnych oraz kompetentnych.

Kancelaria radców prawnych Ostrołęka

Prawo celne – analiza głównych zagadnień

Skutecznie działamy w zakresie prawa celnego. Wykorzystując dostępne możliwości prawne minimalizujemy koszty handlu międzynarodowego, dbając o to, by szybko rozwiązywać problemy z ocleniem towarów w czasie inspekcji celnej. Na prośbę Klientów aktywnie uczestniczymy w procedurach celnych, zajmujemy się doradztwem w sprawach związanych z prawem celnym (dbamy o prawidłowość wykonywania obowiązków narzucanych przez reguły prawne, kontrolujemy dokumentację dostawy i nabywania towarów wewnątrz wspólnoty europejskiej). Wspieramy przedsiębiorców w odzyskiwaniu należności celnych, wnioskujemy o możliwość korzystania z procedur celnych i uproszczonych. Stanowimy Państwa reprezentację przed sądami i organami administracji celnej.

Kompleksowe usługi:

W zakres naszych kompetencji wchodzą także wszelkie kwestie prawne i podatkowe związane z akcyzą na samochód, cenami transferowymi oraz kontrolami skarbowymi. Na wniosek Klienta składamy ponadto odwołanie od decyzji podatkowej. Mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z całego kraju, w szczególności zaś tych, którzy poszukują porad z zakresu prawa podatkowego w Ostrołęce. Czekamy na Państwa.

Menu