Prawo podatkowe Suwałki

Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie podatkowym. Suwałki oraz okoliczne miejscowości mają więc godnego zaufania partnera w biznesie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prawo podatkowe – zastosowanie w Suwałkach

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Marka Krzysztofa Wynimko oferuje usługi kompleksowe i profesjonalne. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że w każdej odrębnej sytuacji prawnej kluczowa jest aktualna wiedza oraz dobra komunikacja z Klientem. Reprezentujemy Państwa interesy w kwestii podatków CIT, PIT, VAT, podatków lokalnych oraz zapobiegania podwójnego opodatkowania. Opiniujemy oraz przygotowujemy informacje o aktualnych regulacjach podatkowych czy najtrudniejszych zagadnieniach natury prawnej.

Wnioskujemy o sporządzenie interpretacji podatkowych. Doradzamy w kwestii przepisów związanych z opodatkowaniem, a także opodatkowania dochodów i obrotów. Zajmujemy się oceną umów handlowych, by móc obniżać koszty podatkowe. Tworzymy plany optymalizacji podatkowych adekwatne do różnorodnych sytuacji rynkowych. Na Państwa wniosek możemy ponadto reprezentować Państwa w sądach, w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, przed organami podatkowymi czy podczas kontroli skarbowej.

Prawo celne – podstawowe zagadnienia

Zakres naszych kompetencji w obszarze prawa celnego również jest bardzo szeroki. Przedsiębiorcom działającym na rynku zarówno krajowym, jak i zagranicznym, możemy zaproponować między innymi:

  • profesjonalne doradztwo dotyczące procedur celnych;
  • pieczę nad wypełnianiem obowiązków nałożonych na przedsiębiorców zajmujących się handlem;
  • przejęcie odpowiedzialności nad dokumentacją dostawy i kupna towarów wewnątrz wspólnoty europejskiej;
  • odzyskiwanie należności celnych;
  • uzyskiwanie pozwoleń na posługiwanie się gospodarczymi procedurami celnymi, a także uproszczonymi;
  • reprezentację w postępowaniach toczących się w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, sądach administracyjnych oraz przed właściwymi w danej sprawie organami.

Prawo celne Suwałki

Kompleksowe usługi prawne

Rozpoczynając współpracę ze specjalistami z Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego mogą Państwo liczyć na pomyślne załatwienie spraw związanych z akcyzą na samochód, cenami transferowymi, obsługą podmiotów powiązanych oraz innych, które regulowane są przez prawo podatkowe czy celne. Bardzo zależy nam na tym, by Państwa interesy były bezpieczne, a Państwa przedsiębiorstwa prężnie się rozwijały. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy usługi kompleksowe i rzetelne.

Kontrola i odwołanie od decyzji podatkowej

Jeśli Państwa głowy zaprzątnięte są planowanymi bądź toczącymi się kontrolami skarbowymi – mogą Państwo odetchnąć z ulgą. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z inspekcją. Wykorzystując wszelkie możliwości prawne dbamy o to, by owa procedura zakończyła się wynikiem dla Państwa satysfakcjonującym. Organy kontrolne nie są jednak nieomylne. Dlatego też wśród naszych usług znajduje się składanie odwołania od decyzji skarbowej. Powierzając nam reprezentację Państwa przedsiębiorstw, mogą być Państwo spokojni.

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy kancelarią, która nie zawodzi oczekiwań swoich Klientów. Jeśli szukają Państwo porad z zakresu prawa podatkowego w Suwałkach – nie mogli Państwo trafić lepiej.

Menu