Prawo podatkowe Zambrów

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego świadczy profesjonalne usługi prawne z różnorodnych dziedzin. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy firmy poszukujące porad prawnych z zakresu prawa celnego oraz prawa podatkowego. Zambrów to jedna z naszych lokalizacji. Nasze placówki mieszczą się także w Bielsku Podlaskim, Białymstoku czy Łomży.

Prawo podatkowe. Jak działamy w Zambrowie

Wychodzimy z założenia, że przedsiębiorcy prowadzący firmy produkcyjne, działalność usługową czy handlową, są w swoich dziedzinach ekspertami. Skupiają się na własnej pracy, nie muszą zatem znać się na prawie – bo spokojnie mogą powierzyć pieczę nad wszelkimi prawnymi aspektami prowadzonych biznesów nam – specjalistom z wieloletnim stażem, dużym doświadczeniem i szerokimi kompetencjami. Jeśli poszukują Państwo wsparcia z zakresu prawa podatkowego – zapraszamy do współpracy. Nasze usługi obejmują między innymi:

  • doradztwo podatkowe (podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek od dochodów spółek, podatek od towarów i usług, podatki lokalne, podatek od czynności cywilnoprawnych, unikanie podwójnego opodatkowania);
  • opiniowanie regulacji podatkowych, w tym problematycznych kwestii podatkowych;
  • wnioskowanie o interpretacje podatkowe;
  • konsultacje z zakresu przepisów podatkowych;
  • doradztwo dotyczące podatków od dochodów i obrotów;
  • ocenę umów handlowych pod względem podatkowym;
  • reprezentację Klientów przed sądami i organami podatkowymi.

Prawo celne – jak skorzystać ze specjalisty

Podobnie jak w przypadku prawa podatkowego, uważamy, że wszelkie kwestie związane z prawem celnym warto powierzyć specjalistom. Jeśli procedury celne, zobowiązania spoczywające na przedsiębiorcach handlujących towarami, dokumentacja wewnątrzwspólnotowa dostawy i nabycia towarów nie będą budziły zastrzeżeń pod względem prawnym, unikną Państwo problemów, a tym samym straty czasu oraz pieniędzy. Zdając się na pracowników Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Marka Krzysztofa Wynimko mogą Państwo liczyć na wsparcie w odzyskiwaniu należności celnych czy pozyskiwaniu pozwoleń na stosowanie procedur celnych i uproszczonych. Aktywnie reprezentujemy swoich Klientów przed sądami oraz organami administracji celnej.

Podatki to nasza specjalność

Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego oraz optymalizacji podatkowej. Jeśli szukają Państwo porad w sprawach związanych z akcyzą na samochód, potrzebują Państwo wsparcia w tworzeniu dokumentacji cen transferowych i obsłudze podmiotów powiązanych – zapraszamy do kontaktu. Kolejnym przedmiotem naszej specjalizacji są kontrole skarbowe. Reprezentujemy Państwa firmę podczas inspekcji, aktywnie uczestniczmy w procesie kontrolnym, a jeśli decyzja organów jest niekorzystna, składamy odwołanie od decyzji skarbowej. Wykorzystując całą wiedzę, doświadczenie oraz dostępne przepisy prawne dokładamy wszelkich starań, by odwołanie od decyzji podatkowej przyniosło zamierzone rezultaty, a tym samym – by nasi Klienci byli spokojni i mogli skupić się na zadaniach związanych z prowadzoną działalnością.

Do współpracy zapraszamy właścicieli przedsiębiorstw, osoby indywidualne oraz wszystkich, którzy poszukują porad z zakresu prawa podatkowego w Zambrowie i okolicach. Mogą Państwo na nas polegać – chronimy Państwa interesy.

Menu