Radca prawny Bielsk Podlaski

Zadania, których może podjąć się radca prawny na potrzeby Państwa lub Państwa firmy w Bielsku Podlaskim to zarówno bieżąca obsługa wszystkich kwestii prawnych, jak również reprezentowanie przed sądami oraz zastępstwo procesowe. Kancelaria adwokacka Marka K. Wynimko to pomoc w istotnych sprawach, wymagających fachowego wsparcia.

Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa z radcą prawnym

Wszechstronność naszych prawników oraz rozległa wiedza z poszczególnych dziedzin sprawiają, że z powodzeniem zajmujemy się sprawami dotyczącymi prawa gospodarczego, handlowego, podatkowego, cywilnego i pozostałych.

Na przykładzie działań w dziedzinie prawa gospodarczego:

 • tworzymy umowy, statuty oraz regulaminy potrzebne do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej,
 • pomagamy wdrożyć procedury usprawniające prowadzenie działalności, w tym także w działach prawnych firm,
 • przygotowujemy opinie oraz ekspertyzy, między innymi opinie dotyczące ryzyk prawnych, czy ryzyk podatkowych.

Pod kątem realizowania norm prawa handlowego pomagamy:

 • zakładać i rejestrować spółki – przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i wnioski,
 • przekształcać przedsiębiorstwa spółki – na przykład jednoosobową działalność gospodarczą w spółkę jawną,
 • przekształcać i likwidować spółki – od fuzji poprzez przejęcia i przekształcenia spółek, także w skomplikowanych strukturach.

Stały kontakt z radcą prawnym jest skutecznym sposobem na zachowanie prawidłowości wszelkich procedur.

Realne wsparcie także w sprawach z dziedziny prawa administracyjnego

W przypadku prawa administracyjnego również istotny jest szeroki zakres usług, ponieważ działanie radcy prawnego może dotyczyć zarówno uzyskiwania poszczególnych koncesji i zezwoleń, jak też reprezentowania Klientów przed organami administracji publicznej lub przed właściwym sądem administracyjnym. Gdy potrzebujecie Państwo takich usług w Bielsku Podlaskim, proponujemy pomoc w:

 • przygotowaniu i uzupełnianiu niezbędnych dokumentów oraz wniosków,
 • polubownym rozstrzyganiu sporów z organami administracji publicznej,
 • postępowaniach sądowych, gdy potrzebna jest reprezentacja lub zastępstwo procesowe.

Dogłębna wiedza o koncesjach, zezwoleniach i licencjach daje nam możliwość analizowania wszystkich aspektów związanych z tymi dokumentami pod kątem korzyści dla obsługiwanych przez nas osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Radca prawny usługi prawnicze Bielsk Podlaski

Jak może przebiegać współpraca z kancelarią prawniczą

Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby na zakres usług prawniczych, zapewniamy pomoc zarówno przy jednostkowych sprawach, jak również stałą obsługę i trwałą współpracę z radcą prawnym. Proponujemy:

 1. porady oraz konsultacje – specjalistyczne poradnictwo usprawnia wszelkie działania związane z prowadzeniem firmy, a indywidualne podejście do poszczególnych spraw to możliwość znalezienia optymalnych rozwiązań,
 2. sporządzanie analiz i opinii – istotne w prawie spółek i prawie budowlanych, ale również w pozostałych dziedzinach, gdzie należy dokonać analizy umów, sprawozdań oraz wszelkiej dokumentacji, na przykład pod kątem RODO,
 3. obsługę prawną dla firm – niezależnie od tego, czy współpraca odbywa się na zasadzie sporadycznych zleceń, czy stałego nadzoru prawnika nad prawidłowym funkcjonowaniem działalności gospodarczych, spółek, przedsiębiorstw.

Prowadząc kancelarię prawniczą znamy realne potrzeby Klientów i odpowiadamy na nie poprzez fachową pomoc w poszczególnych kwestiach.

Radca prawny w Bielsku Podlaskim i innych miastach z Kancelarii Wynimko

Decydując się na radcę prawnego, który będzie Państwa wsparciem w Bielsku Podlaskim podczas prowadzenia firmy, a także w poszczególnych sprawach jako pełnomocnik osoby fizycznej, warto skontaktować się z naszą kancelarią. Warunki współpracy opieramy o szczegółowe ustalenia, działamy szybko i sprawnie, zawsze zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Menu