Radca prawny Zambrów

Gdy potrzebujecie Państwo radcy prawnego w Zambrowie, prawnicy z Kancelarii Wynimko, służą fachową pomocą. Obsługujemy zarówno firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również wszelkie inne formy cywilno-prawne. Współpracujemy również z osobami fizycznymi, a zwrócić się do nas można z każdą sprawą, którą obejmuje prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo cywilne oraz pozostałe, omówione szerzej w ofercie.

Z radcą prawnym pewniej w sprawach sądowych i pozasądowych

Porady oraz konsultacje prawne, a także wszechstronna obsługa umów, przygotowywanie opinii i konsultacji, to jedne z licznych obowiązków, które nasz radca prawny może wykonać na potrzeby osób fizycznych lub firm prowadzonych w Zambrowie.

Usługi dla biznesu:

  1. udzielanie porad prawnych z zakresu prawa gospodarczego, prawa budowlanego, administracyjnego i innych,
  2. pomoc w postępowaniu rejestrowym, w tym rejestracji spółek oraz innych form działalności na mocy obowiązujących norm prawnych,
  3. tworzenie pism procesowych, pozwów oraz wniosków niezbędnych dla spraw rozstrzyganych w trybie postępowania sądowego.

Reprezentujemy Klientów również w sporach z pracownikami, a także z organami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Podejmujemy się prowadzenia spraw skomplikowanych, wymagających często dodatkowej wiedzy z zakresu prawa podatkowego, czy prawa karnego skarbowego.

Usługi dla osób fizycznych:

  1. porady i konsultacje prawne, a także sporządzanie wszelkich umów, pism i odwołań, stanowiących istotną dokumentację w określonych sprawach,
  2. reprezentowanie w postępowaniu sądowym (m.in. prawo pracy, prawo spadkowe), administracyjnym (prawo budowlane, prawo podatkowe) oraz sądowo-administracyjnym,
  3. reprezentowanie lub zastępstwo procesowe w pozostałych sprawach, w tym również z powództwa cywilnego (proces taki nie może być wszczęty z urzędu).

Kancelaria z długoletnią historią jest miejscem, w którym zespół prawników aktywnie uczestniczy w realizowaniu powierzonych jej spraw.

Radca prawny ceny usług Zambrów

Jak może wyglądać współpraca z radcą prawnym

Różne formy współpracy to jednocześnie różne modele rozliczeń za wykonane przez radcę prawnego usługi. Każdy model należy rozważyć pod kątem własnych potrzeb z uwzględnieniem wszystkich aspektów, w jakich firma może potrzebować pomocy prawnika. Wybrane opcje to:

  • pomoc w sytuacjach nagłych – inaczej niż w przypadku stałej współpracy, z usług radcy prawnego korzystacie Państwo sporadycznie, gdy wymagają tego okoliczności, czyli na przykład podczas zawierania istotnych umów, przekształcania formy działalności, czy określonego postępowania sądowego;
  • obsługa działań priorytetowych – na zasadach stałej współpracy, lecz dotyczy jedynie spraw strategicznych; przykładem mogą być kluczowe kontrakty z partnerami biznesowymi, które wymagają konsultacji oraz nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procedur;
  • współpraca prawników Państwa firmy z kancelarią prawną – gdy w firmie jest wewnętrzny dział prawny lub osoba zatrudniona do obsługi prawnej, wsparcie może stanowić współpraca z kancelarią, która poza prawnikami ma w swoim zespole również doradców podatkowych, czy specjalistów od ochrony danych osobowych;
  • stała obsługa – z założenia rozwiązanie bez ograniczeń czasowych, pozwalające stale korzystać z porad prawników; radca prawny będzie również reprezentować Państwa przed organizacjami administracyjnymi, a także w Sądzie.

Od jednorazowych usług na przykładzie audytów prawno-podatkowych po stałą obsługę prawną, zapewniamy Klientów pełną gamę możliwości współpracy.

Kontakt z radcą prawnym w Zambrowie lub w siedzibie kancelarii

Znając specyfikę prowadzenia działalności oraz przedsiębiorstw w poszczególnych branżach wiemy, że wsparcie prawnika jest dobrą inwestycją, gdy potrzebna jest fachowa pomoc prawna. Z naszym radcą prawnym warto umówić się na rozmowę, gdy prowadzicie Państwo firmę w Zambrowie lub gdy potrzebujecie Państwo skorzystania z takich usług jako osoba fizyczna.

Menu