Zakładanie spółek Łomża

Zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marka Krzysztofa Wynimko oferuje szeroki zakres usług prawnych na najwyższym poziomie. Proponujemy Państwu wsparcie między innymi podczas zakładania spółek w Łomży czy ich przekształcania. Prawo spółek to jedna z wielu naszych specjalizacji.

Profesjonalizm i solidność, czyli podstawa pracy dobrej Kancelarii

Jeśli poszukują Państwo osób, które znają prawo, mają bogate doświadczenie zawodowe, są solidne, terminowe, a praca z Klientami to dla nich prawdziwa przyjemność, zapraszamy do naszej kancelarii. Świadczymy usługi z zakresu prawa podatkowego i celnego, administracyjnego, celnego, karnego skarbowego, gospodarczego i prawa spółek, budowlanego i wekslowego. Obsługujemy projekty zasilane funduszami europejskimi. Świadczymy pomoc dla osób korzystających z różnego rodzaju produktów bankowych. Dokonujemy audytów w sprawie ochrony danych osobowych. Zajmujemy się także takimi dziedzinami jak własność intelektualna i własność przemysłowa.

Jesteśmy gotowi do reprezentowania Państwa w różnego rodzaju sprawach sądowych, służymy pomocą prawną z wielu różnorodnych dziedzin.

Zakładanie spółek w Łomży, ich rejestracja i usługi dodatkowe

By dokonać właściwej decyzji dotyczącej formy prawnej spółki, należy potrafić przewidywać skutki podatkowe, prawne i organizacyjne owego procesu. Zespół wykwalifikowanych specjalistów naszej kancelarii z powodzeniem wspiera Klientów na każdym etapie funkcjonowania spółek, również tym początkowym. Znamy specyfikę poszczególnych branż, doskonale orientujemy się w zakresie obowiązków formalnoprawnych, jakie wspólnicy muszą wypełniać. Wspólnie z Państwem wybierzemy optymalne rozwiązanie. W zależności od wielu czynników podpowiemy, czy warto założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, czy może lepiej postawić na spółkę jawną, partnerską czy komandytową.

Zadbamy również o rejestrację spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. By to zrobić, należy dysponować szeregiem poprawnie wypełnionych formularzy urzędowych oraz załączyć do nich dokumenty spółki, takie jak akt założycielski, dokument powołania członków zarządu, oświadczenie o wniesieniu kapitału czy wykaz wspólników.

Istniejąca już spółka musi często zmagać się z wieloma wyzwaniami natury organizacyjnej, gospodarczej czy prawniczej. W każdej sytuacji mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Zajmujemy się doradztwem i reprezentowaniem stron w sporach gospodarczych, towarzyszymy Państwu podczas przekształcania spółek lub kiedy przejmowany jest majątek spółek.

Umowa spółki

Dokument powołujący spółkę do życia musi uwzględniać indywidualne cechy przedsiębiorstwa oraz warunki rynkowe, w których przyjdzie mu funkcjonować. Nie może zawierać przepisów zbyt szczegółowych, ani zbyt ogólnych. By nie komplikowała przyszłych działań, a stanowiła dla nich wyznacznik i bazę, powinna być jasna, przejrzysta, kompleksowa oraz precyzyjna.

Zakończenie działalności spółki w mieście Łomża

Prawnicy na pamięć znający prawo spółek wskażą Państwu optymalne możliwości zakończenia działalności. Podpowiemy, co zrobić, by rozwiązując spółkę nie musieć jej likwidować oraz jak korzystnie sfinalizować zaplanowane działania.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie i duża wiedza. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy planują zakładanie spółki w Łomży, okolicach oraz na terenie całego kraju. Do zobaczenia w naszej kancelarii!

Menu