Zakładanie spółek Ostrołęka

Jeśli rozważają Państwo założenie spółki w Ostrołęce, regionie północno-wschodnim naszego kraju czy w innej dowolnej miejscowości – zapraszamy do zapoznania się z opisem naszych usług prawnych. Czas spędzony na naszej stronie internetowej czy w placówce stacjonarnej na pewno nie będzie stracony.

Szeroki zakres usług prawnych przy zakładaniu spółek w Ostrołęce

Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych. Specjalizujemy się w kwestiach podatkowych, administracyjnych, gospodarczych, budowlanych. Szczególną uwagę poświęcamy prawu wekslowemu i papierów wartościowych. Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego – również uzyskają Państwo u nas odpowiedzi na swoje pytania. Tworzymy najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe, opierając się o prawo podatkowe, kontrole podatkowe oraz kontrole skarbowe i karno-skarbowe.

Prawo gospodarcze i prawo spółek

Zwracając się do Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Marka Krzysztofa Wynimko mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc w zakresie prawa gospodarczego oraz prawa spółek. Nasze kompetencje obejmują między innymi zakładanie spółek, porady prawne udzielane korporacjom, doradztwo w sprawach zarządzania spółkami, ich fuzji czy przekształcenia. Obsługujemy spółki prawa handlowego różnego rodzaju oraz każdej branży. W zakres naszych uprawnień wchodzi ponadto optymalizacja podatkowa oraz określanie najkorzystniejszego kształtu prawnego przedsiębiorstwa.

Prawo cywilne Ostrołęka

Zakładanie spółek w Ostrołęce i okolicach, ich rejestracja i przekształcenie

Specjalizujemy się w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także jawnych, partnerskich i komandytowych. Swoją ofertę kierujemy do osób z całej Polski – świadczymy usługi na terenie całego kraju. Dbamy o wszelkie kwestie związane z rejestracją spółki. Sporządzamy odpowiednie dokumenty spółki i dbamy o poprawne wypełnienie formularzy urzędowych.
Koordynujemy proces przekształcania spółek, zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych. Asystujemy przy czynnościach prawnych z nim związanych oraz doradzamy w sprawie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych i podatkowych.

Umowa spółki i zakończenie działalności spółki

Tworzymy precyzyjne pod względem prawnym i formalnym umowy spółki. Doświadczeni pracownicy naszej kancelarii dbają o każdy ich szczegół, dzięki czemu dokumenty sprzyjają produktywnemu funkcjonowaniu przedsiębiorstw, a także ich szybkiemu rozwojowi. Formułowane przez nas umowy:

  • są jasne i zrozumiałe;
  • regulują funkcjonowanie spółek, sprzyjając ich powodzeniu;
  • uwzględniają przyszłe możliwe zmiany;
  • są kompleksowe;
  • charakteryzują się odpowiednim poziomem szczegółowości.

W przypadku zakończenia działalności spółki, tworzymy właściwe dokumenty, asystujemy podczas przeprowadzania czynności likwidacyjnych, pomagamy w wyrejestrowaniu spółki. Nadzorujemy całość decyzji prawnych właściwych dla konkretnych warunków panujących w przedsiębiorstwie.

Każda firma, począwszy od jej założenia, zmaga się z licznymi problemami różnorodnej natury. W wielu z nich fachowe i kompleksowe usługi prawne prowadzą do szybkiego rozwiązania. Dlatego zakładając spółki w Ostrołęce, Łomży czy Białymstoku oraz na terenie całego kraju, warto zwrócić się z prośbą o pomoc prawną do kancelarii prawniczej.

Menu