Audyty prawno-podatkowe

Audyty prawno-podatkowe jako pogromcy nieprawidłowości

Realizowane przez nas audyty pozwalają ocenić, czy podatnicy właściwie wywiązują się z obowiązków podatkowych. Wskazujemy ponadto ewentualne błędy czy obszary działalności, które można by poddać optymalizacji.

Audyty prawno-podatkowe szansą na wyeliminowanie błędów

Proponowane przez nas usługi są odpowiedzią na potrzeby Klientów. Wiele przedsiębiorstw boryka się bowiem z problemami będącymi skutkiem nieprzychylnych wniosków wysnutych podczas kontroli skarbowych przez pracowników organów podatkowych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż zapotrzebowanie na audyty będzie rosło wraz ze specjalizacją organów skarbowych.

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego oferuje Państwu szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w prawie podatkowym i celnym, karnym skarbowym, administracyjnym i cywilnym. Nasi pracownicy to także eksperci od prawa gospodarczego i prawa spółek oraz prawa budowlanego. W zakres naszych kompetencji wchodzi prawo wekslowe, obsługujemy projekty Unii Europejskiej. Zajmujemy się pomocą prawną dotyczącą produktów bankowych, ochrony danych osobowych, czy własności intelektualnej.

Szeroka wiedza, ogromne kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać audyty z wielką starannością. Jesteśmy skrupulatni i dokładni. Jeżeli w dokumentacji Państwa firmy znajduje się jakiś błąd lub obszar, który mógłby przynieść oszczędności – z pewnością go wskażemy.

Audyty prawno-podatkowe Białystok

Profesjonalne usługi audytowe – jesteśmy do Państwa usług

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą audytu prawno-podatkowego, zapraszamy do kontaktu. Omówimy szczegóły współpracy oraz zakres działań, a także:

ustalimy, czy prace będą prowadzone w siedzibie Państwa firmy, czy też w naszej placówce, wytypujemy najlepszych specjalistów spośród pracowników Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Marka Krzysztofa Wynimko.

Skupią się oni na dokładnym badaniu wszelkich dostępnych dokumentów prawnych i finansowych. Wykorzystując całą swoją wiedzę, doświadczenie, przeprowadzając niezależne konsultacje – sporządzą opinię, w której zawarte będą wnioski dotyczące procedur, transakcji, prawidłowości danych oraz wszelkich innych aspektów działania podatnika mieszczących się w zakresie kompetencji prawnych.

Wynik audytu prawno-podatkowego

Wnioski z audytu pozwalają klientom na podjęcie właściwych decyzji dotyczących ewentualnych korekt w dokumentacji. Jeżeli wskazaliśmy błędy, zyskują Państwo czas na ich naprawienie, co z kolei wiąże się z pominięciem restrykcji karno-skarbowych. Wyniki pozwalają ponadto na zastosowanie praktycznych rozwiązań zmierzających do unikania błędów w przyszłości. Mają także duże znaczenie przy optymalizacjach podatkowych.

Szczególny i efektywny rodzaj doradztwa podatkowego, za jaki można uznać audyt prawno-podatkowy, to duża szansa dla każdej firmy. Szansa na eliminację błędów, upewnienie się co do prawidłowości prowadzonej dokumentacji oraz szansa na oszczędności.

Menu