Doradztwo prawne dla biznesu

Doradztwo prawne dla biznesu – pomocnik każdego przedsiębiorcy

Jeśli prowadzą Państwo przedsiębiorstwo i poszukują Państwo doradztwa prawnego dla biznesu – nie mogli Państwo trafić lepiej. Specjalizujemy się bowiem w prawie gospodarczym i podatkowym – udzielimy więc wszelkich wskazówek natury prawnej dotyczących każdego aspektu funkcjonowania firmy.

Decydując się na współpracę z Kancelarią Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Marka Krzysztofa Wynimko zyskują Państwo gwarancję usług wszechstronnych, pewnych oraz sprawnych.

Do naszych zadań należy w szczególności:

 • analizowanie, opiniowanie oraz sporządzanie informacji uwzględniających zagadnienia natury prawnej,
 • praca nad umowami, statutami, regulaminami oraz innymi dokumentami, w tym ic, sporządzanie, ocena i analiza,
 • udział w negocjacjach dotyczących porozumień i umów,
 • reprezentowanie klientów przed odpowiednimi organami, sądami oraz Sądem Najwyższym, a także Naczelnym Sądem Administracyjnym,
 • doradztwo dotyczące aktualnych spraw firmowych,
 • windykacja należności,
 • kompleksowa obsługa korporacji,
 • doradztwo podatkowe,
 • uczestnictwo w reorganizacji przedsiębiorstwa.
Doradztwo prawne dla biznesu Białystok

 

Nasze kompetencje obejmują wiele gałęzi prawnych. Specjalizujemy się między innymi w prawie podatkowym i celnym, administracyjnym, cywilnym czy karnym skarbowym. Rozwiejemy Państwa wątpliwości z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółek, budowlanego, a także wekslowego.

Obsługujemy ponadto projekty z Unii Europejskiej, oferujemy pomoc prawną z zakresu produktów bankowych, jak również ochrony danych osobowych. Jesteśmy zaznajomieni z ochroną prawną własności intelektualnej. Wykorzystując całą naszą wiedzę z różnorodnych dziedzin oraz wieloletnie doświadczenie proponujemy usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla biznesu na najwyższym poziomie.

Kierujemy się prostymi zasadami. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, jak funkcjonują polskie przedsiębiorstwa oraz z jakimi problemami muszą zmagać się każdego dnia. Poznaliśmy specyfikę wielu branż, co znacznie ułatwia nam komunikację z klientami. Mamy szeroką i aktualną wiedzę z wielu dziedzin. Wzorce postępowania prawników pracujących w naszej kancelarii adwokackiej moglibyśmy streścić w kilku hasłach:

 • otwarta komunikacja – bazując na naszym doświadczeniu wypracowaliśmy bardzo skuteczne i efektywne modele komunikacji z klientami, pracownikami administracji, a także innymi osobami, z którymi spotykamy się podczas naszej codziennej pracy; uważamy, że kompleksowe, jasne i szybko przekazywane informacje są jednym z warunków powodzenia prowadzonych przez nas działań;
 • cel klienta jest naszym celem – cechuje nas lojalność, dyskrecja i empatia; działamy tak, by wynik naszej pracy był w pełni satysfakcjonujący dla klienta;
 • profesjonalizm – składa się na niego bardzo duże doświadczenie, rozległa wiedza, ogromne kompetencje, świetna organizacja, sprawne i szybkie podejmowanie decyzji, szczegółowe konsultacje pozwalające dostrzec całościowy obraz sytuacji prawnej;
 • innowacyjny sposób działania – wiemy, że aby wyprzedzać konkurencję, cały czas musimy stawiać na nowoczesne rozwiązania prawne, ciągłe uaktualnianie wiedzy oraz szlifowanie własnych kompetencji; nieustannie się doskonalimy, by oferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Wiemy, że funkcjonowanie przedsiębiorstwa to proces, który bywa czasem trudny i skomplikowany. Zapraszamy więc do konsultowania wszelkich trapiących Państwa wątpliwości. Doradztwo prawne dla biznesu oferowane przez naszą kancelarię to profesjonalne usługi prawnicze – nie zawodzimy.

Menu